| loveyouschatz a întrebat:

Ce parere aveti de Google AdSense? Ce trebuie sa fac si daca este adevarat ca se fac bani dupa urma lui. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Schizophrenic a răspuns:

Daca ai de gand sa te iei dupa multele tutoriale de pe net legate de Google Adsense, nu o face! Pentru a castiga bani, in primul rand, e nevoie de multa determinare si munca. In al doi-lea rand, trebuie sa-ti cumperi un domeniu si un server si sa-ti faci un site. Il faci cum vrei tu, despre ce vrei tu, dar ar fi bine sa prinda la public. Ai nevoie de mult trafic. Reclamele de la Adsense le vei pune pe site, si din clickurile date pe acestea vei primi bani. Totul tine de trafic.