| gnialu a întrebat:

Buna imi ziceti si mie niste site-urui de facut bani? ca parere aveti de google adsense? dau funda sa raspunde

6 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

| 0nlyMe a răspuns:

Adsense e o mare porcarie... Daca vrei sa faci bani din internet mai documenteaza-te, se pot face dar, fara suparare, nu la nivelul tau.

| gnialu explică (pentru 0nlyMe):

Adica la nivelul meu?

| gnialu explică (pentru 0nlyMe):

Eu iti zic caci nici 1 la suta nu stii cat stiu eu, si am conturi pe vreo 5 siteuri dar vroiam sa imi mai ziceti si voi cateva mai tari

| unknownn a răspuns (pentru gnialu):

Ce limbaje de programare cunosti?

| 0nlyMe a răspuns (pentru gnialu):

Si ma intreb cati bani ai facut tu din alea 5 site-uri?