| anonim_4396 a întrebat:

ce site-uri stiti pentru chestionare online platite? Eu mi-am facut cont pe e-sondaj dar deocamdata am doar 10 puncte, mai are cineva cont acolo? si-a primit banii?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc,stiu ca am raspuns cu multe luni intarziere, dar abia acum am vazut mesajullaughing Aveam deja cont pe eupanels happy

| blddeea a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere voi intra si eu. Este un site serios?

| blddeea a răspuns (pentru blddeea):

Dar vreau invitatie...vad ca am nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru blddeea):

Lasa-mi adresa ta si iti trimit invitatie daca vrei, dar sa stii ca eu am cont din martie 2011 si inca nu ma apropii de rezultate palpabile, in plus nu poti sa valorifici punctele decat in produse, nu si bani (de care cred ca are toata lumea nevoie)

| blddeea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bold_georgianaandreia@yahoo.com.
Eu pe ivox am 1400 din luna mai si la 1500 primesc ori banii, ori bonuri de reducere pe diverse site-uri.
Multumesc anticipat

| anonim_4396 explică (pentru blddeea):

De la cate puncte iti apar banii?

Răspuns utilizator avertizat
| blddeea a răspuns:

Http://ivox.ro/SondajCurent. incearca. eu mai am putin si ridic prima transa de banuti

| anonim_4396 explică (pentru blddeea):

Multumesc frumos happy deja mi-am facut cont

| dragonflyght a răspuns:

Daca doreste cineva invitatie pentru EUPANELS,(inregistrarea pe site se face decat cu invitatie de la cineva) trimiteti-mi e-mail pe dicu_carolina2010@yahoo.com
Mai stiu cateva site-uri romanesti,sigure pe care umblu si eu.O sa enumar cateva:
www.sondaje.ro ,
www.askgfk.ro (si aici cine vrea invitatie ii trimit cu placere), http://www.ivox.ro/inv/4f3182d03124e ( pe acest site acumulezi puncte si cu ele cumperi produse dupa site) , mai am unul cu niste jocuri www.uget.ro , dar nu prea imi place ca e un pic aiurea. Succes si daca mai gasiti alte site-uri care nu sunt scam sa imi spuneti si mie!

| Marius_Mierlea_1977 a răspuns (pentru dragonflyght):

Salut,trimite-mi si mie invitatie la mierlea.marius@yahoo.com

| blddeea a răspuns (pentru Marius_Mierlea_1977):

Am mai spus mai sus k a fost teapa si am avut atata incredere incat intram zilnic si rsapundeam la intrebari. Nu mi-au scapat multe chestionare. Azi m-am inscris pe alt site, poate vrei sa incerci si tu. Nu mai garantez pentru el.
http://sondajro.com/? ref=181205
poate va merge. Daca stii ceva despre el poti sa lasi un mesaj.