| valitza a întrebat:

ce site-uri stiti pentru chestionare online platite? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Naghi_Elza_1961 a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4701508

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Urssur.ro sau com si e-drpciv.ro dupa ce faci chestionar la e-drpciv platesti ca sa nu astepti alt chestionar dar daca vrei gratuit inchizi si te duci la logare apoi dai alt chestionar.

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, TPU@reapdevelopment.com

| Ptcc a răspuns:

Decat sa te chinui cu chestionare platite pentru a face bani online, uite aici o metoda mai usoara:
http://www.wix.com/ptc_p6/2

| nebunaticaid a răspuns:

Stiu si eu cateva site-uri. Daca te intereseaza trimite-mi un mail pe nebunaticaid@yahoo.com. Succes