| FleshUl a întrebat:

Cam cati bani ai face din youtube daca ai avea 100 de abonati si 500 de abonati?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1-2$ probabil

| OnuOnulică a răspuns:

Bani nu îi faci din abonaţi...bani îi faci din vizualizări. Dar dacă ai 500 de vizualizări pe clip vei primi 3 dolari.

| MskDesign a răspuns:

Banii nu se fac pe abonati ci pe vizualizari.

| xXAlphaXx a răspuns:

Mai nimica, cred ca vreo 1-2 dolari in cel mai bun caz!

| xXAlphaXx a răspuns:

Scuze,voiam sa zic ca faci cativa centi! Un dolar faci daca ai stiu eu cativa mii de abonati si vizionari!

| Arkadian93 a răspuns:

Salut, si eu am cont pe youtube atasat la un cont adsense, faza e ca nu esti platit pe abonati ci pe vizualizari cu cat mai multe vizualizari cu atat mai multi bani la 1000 de vizualizari ai undeva la 0.10-0.15$ sau mai mult depinde de ce reclame iti pun astia dar trebuie atasat la un cont adsense altfel nu iei nici un ban vezi ce clipuri pe youtube are cele mai multe vizionari si fa si tu unu in gen si spor ai grija la drepturile de autor sunt foarte stricti daca vrei mai multe informatii cautama pe email arkadian9327@gmail.com iti pot raspunde la orice curiozitate si te pot indruma cum si ce sa faci...

| H3R0UL a răspuns:

100 de abonați:0. 12x100=12 euro
500 de abonați:0. 12x500=60 euro
Funda?
happy sper ca te-am ajutat