| St!L a întrebat:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber
in graficul de munca, dar sa ai si un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti
afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l pot oferi astazi. Nici un fel de inselatorie,
sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri... Cu doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga
75-1000$ pe saptamana si chiar mai mult daca depui efortul necesar. Ce iti trebuie? Internet si calculator
conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine
si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii
suplimentare, trimiteti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail Marius.Solomon92@gmail.com
Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU".

2 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

Si marmota invelea ciocolata in staniol... toti incercati sa va imbogatiti asa rapid inloc sa munciti cinstit oh go on. cred ca deja esti un pui de magnat gen Becali daca castigi 750 $ pe saptamana happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna interesanthappy
Am trimis mail!