| Bya1111 a întrebat:

Buna! Cunoaște cineva un parc auto la care se dau masini in rate cu contract de munca din afara. Doresc un BMW F10( pachet M). Doresc ceva serios! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu de unde ai mai apărut?

| relian a răspuns:

Cauta si tu in zonta ta, doar nu o sa te duci stiu si eu la sute de km de casa sa cumperi masina.
Baga pe google si cauta in zona ta, in judet sau vecine, parcuri de masini de vinzare cu plata in rate.
Uite asa mai inveti sa cauti si pe net, nu doar sa intrebi pe altii sa caute, sau nu folositi netu asta doar pentru birfe.

Invata sa folosesti net, ca de aia il ai, asa inveti sa te mai descurci si singur.
Daca eu is la 300 km de tine, si spun da, este la mine in oras un parca asa ce faci? Sa nu spui ca vii tocmai aici sa te uiti dupa masini laughing
TPU asta e asa pentru info ce nu le gaseste omu pe net, ori la el acolo in zona.
Ori pentru pareri, pentru mai stiu eu ce alte chestii.