| vanessa_8029 a întrebat:

Buna big grin am 14 ani si sunt din galati.in vara as vrea sa "lucrez" undeva. daca pot spune asalaughing

se poate de la varsta asta?

imi dati cateva sugestii?batting eyelashes

funda si voturibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi. poti sa te" angajezi". la o firma si sa imparti taloane.

Alte idei nu mai am thinking
sper ca te-am ajutat big grin:*

5 răspunsuri:
| georgecl a răspuns:

Legal, nu se poate munci decat de la varsta de 16 ani, altfel angajatorul risca.

| priya a răspuns:

Devenind reprezentant ORIFLAME, merge mult mai bine ca AVON.Plus ca iti poti achizitiona produse pentru tine la preturi fff mici fata de catalog, iar discountul aferent comenzii tale intra in buzunarul tau.Depinde de vointa ta.Pentru detalii priyaganesh17@yahoo.com merita crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu.Depinde de slujba. ce ai vrea sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-ar interesa sa devii reprezentant Avon.Castigi bani, cadouri si experienta in vanzari si comunicare(te va ajuta la CV). Daca esti interesata contacteaza-ma la:
oana_pintrijel

| sebitza_7284 a răspuns:

Imparte pliante pe strada 10 lei ora... funda?