| Anonim13243546 a întrebat:

Bună! Dacă am card la Banca Transilvania și voi lipsi o perioada din țară, în perioada când voi fi plecata voi putea primi bani prin aplicația Bt Pay

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce legatura are cu tine si unde esti?

| mihai69 a răspuns:

Evident că da. Banii îi primești în cont, nu pe card, și nu contează unde te afli.

| dullcat a răspuns:

Buna.In functie de cardul pe care il ai, trebuie sa platesti(sau nu) pentru ca aplicatia sa functioneze.Dar cred ca acum platesti indiferent de banca.O perioada stiu ca era gratis.

| Wr3nch a răspuns:

Da, transferul sa face indiferent unde esti.

Răspuns utilizator avertizat