| CorinaAici a întrebat:

Daca am sub 15 ani, cum as putea sa imi fac si eu cativa bani de buzunar? puppy dog eyes Fundita!

10 răspunsuri:
| amstroe a răspuns:

Corina, am eu o solutie, insa doar cu acordul parintilor tai, altfel nu! Treaba este cat se poate de serioasa, priveste aici veniturile pentru o munca exclusiv online:
http://www.mstroe.lv7global.com/lv7/home.aspx
Daca e de interes, cauta-ma in YM(amstroe) sau skype (amstroe1).

| hummer24 a răspuns:

Nu are rost la varsta ta, trebuie sa inveti si sa te distrezi cum poti banii o sa vina mai tarziu, nu te grabiwinking

| dana85 a răspuns:

Promoter, se solicita mult tinere dragute pentru diferite reclame, materiale publicitare. Incearca, succes.happy

| KirigayaKirito a răspuns:

Poti confectiona diverse lucruri(bratari, lanturi cu scoici...) si sa le vinzi la scoala.Ori haine mai vechi as le reconditionezi si astfel economisesti bani de buzunar. Poti sa faci treburi caznice acasa, sa le ceri astfel parintilor cativa banuti sau chiar la vecini! Pentru varsta ta elte idei nu imi vin! cine stie.acusi o sa vad oameni care o sa stea la colt de bloc, cu o palarie in mana si sa zica ca se taie cu lingura de nu le dam banistraight facestraight face.tio zic doar asa nu o lua ca o jignire. Sper sa te fi putut ajuta!big grin

| Dia a răspuns:

Imparti pliante, te inscrii ca reprezentant avon/oriflame si ies ceva banuti. nu multi dar decat deloc e cevabig grin

| anomiserarac1996 a răspuns:

Cerei lu maiktalaughing

| Booogdan a răspuns:

Mai cresti un an [asta asstept si eulaughing]. Si te poti angaja undeva cu jumatate de norma [o cafenea, un restaurant, ceva mai usor on the phonethinking Cel putin asa a facut un amic! happy.

| Vasilica98 a răspuns:

Lucreaza la Kaufland

| produsecosmetice a răspuns:

Buna!
Te pot inscrie eu ca reprezentant.Sunt reprezentanta la mai multe companii, cu produse cosmetice si bijuterii.Da add la id-ul beauty.secrets05 si iti explic mai multe.

| DaNuTzZ200 a răspuns:

happyPai cam da dar joburi din astea plimbatu cainilor, spalatu masinilor. nu chestii legitime