| AnaNuSuntPa a întrebat:

Daca ma duc la banca sa schimb niste euro in lei (10 euro de monezi) imi schimba fara sa le dau data personale despre mine? Exista o limita de varsta?

Răspuns Câştigător
| Danciu821 a răspuns:

Da limita de varsta este sa ai 18 ani si iti trebuie numai buletinul

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Trebuie sa ai buletin, iar monedele nu cred ca ti le vor schimba.

| michael5813 a răspuns:

Danciu821 are dreptate. ai nevoie de buletin ba mai mult decat atat este destul de greu sa schimbi monede... stiu ca mai inainte nu accepta oricine monezile. poate ai noroc daca apelezi la o persoana majora, de 18 ani.

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Daca esti din Bucuresti sau alte orase mari le vei lua repede dar alte orase mai mici trebuie sa astepti mai mult timp sa-ti schimbe banii..ca nu aduc ei de la Bucuresti o masina pentru 10 monezi..trebuie sa astepti mai multe comenzi care le au ei si abia dupa o sa poti face schimbul.dar daca esti intr-un oras mare ai noroc ca ti le da sigur daca ai peste 18 ani