| shotys a întrebat:

Sal TPU. am 44 de euro in monezi de 2e, stiti la ce banca sau schimb valutar pot sa ii schimb in lei.

Răspuns Câştigător
| Youkillme a răspuns:

I-mi pare rau dar dumneavoastra nu puteti schimba forma de plata straina in forma de monezi, din motive necunoscute, mai multe informatii pe google.com,va multumim big grin

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poti face schimbul monezilor la o casa se schimb valutar, mai degraba decat la o banca.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Stiam ca nu poti schimba monedele la casele de schimb valutar si nici la banca, este posibil sa gresesc.Mai bine schimba la o cunostinta care le folosesc in alta tara.

| AlexandruHS a răspuns:

Salut.
Am schimbat si eu euro in lei la mai multe banci.
Poti incerca la BNR sau la BRD.

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

BNR BRD BCR exchange.

| Oakf a răspuns:

La o casa de schimb valutar cred ca primeste happy