| PicSiPoc08 a întrebat:

Buna dati-mi si mie cateva siteuri de imbracat online dar haine miki eu am 12 ani mai ieftine nu prea skumpe mersi fundaaaaaa

7 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Miniprix.ro, haine-tari.ro

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| aniriiiiii a răspuns:

Miniprix.ro

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive:preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| claa a răspuns:

Eu iti recomand www.banila.ro
Gasesti haine pentru toate varstele si nu au nici preturi mari.