| Christie a întrebat:

De la o vreme tot apelez la TPU pentru tot felul de probleme.
Acum am una mai grava zic eu.
Am 4 partitii (hard disk). C = principala = 20 Gb. Restul au cate 65 Gb.
Vreau sa "transfer" sa zic, din D, E, F cate 10 Gb.
Se poate fara sa reformatez windows-ul?

P. S.: E necesara aceasta marire de spatiu, C-ul fiind FULL cu programe necesare.
Ma puteti ajuta? sad

Răspuns Câştigător
| ciprianbuc a răspuns:

"powerquest partition magic" te poate ajuta. dar vezi ca iti trebuie cu crack sau serial. in varianta demo nu iti va merge

2 răspunsuri:
| Boo a răspuns:

Pai le iei din ce si le pui in altcva.sau dai clic dreapta si dai send to.thinking

| Christie explică:

Spoofy, nu la asta m-am referit.
M-am referit la spatiu. Vreau sa maresc spatiul nu sa mut anumite lucruri.