| SheCanFlyy a întrebat:

Deci in vara asta am ex de licenta si numai gasesc diploma de bac. ce ma fac. ajutorsad

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cere de la liceul pe care l-ai absolvit un duplicat al diplomei. Succes!

| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la secretariatul facultatii sau...
mama mea a terminat liceul acum 20 si ceva de ani si s-a dus intr-o zi la liceu sa ceara o hartie si i-au dat-o asa ca poate iti vor elibera alta diploma de la liceu! merita sa incerci! Succes!

| matraguna1 a răspuns:

Cand te inscrii la facultate, duci un dosar care contine si diploma de bac in original. Acel dosar il vei primi inapoi dupa ce termini facultatea. Unde ai sa vezi cozi mari, acolo se ridica aceste acte dupa absolvire happy Deci diploma ta e in siguranta.

| sorosalina a răspuns:

Buna diploma o obtii iar daca mergi la secretariatul scolii unde ai terminat liceul

| andreiano a răspuns:

O primeşti de la secretariatul facultăţii, odată cu diploma de licenţă. Poţi să mergi să te interesezi la secretariat, în mod normal ar trebui să fie în dosarul tău. Dar nu ai de unde să şti asta, pentru că dosarul de admitere a fost probabil depus de unul din părinţi. Am ghicit?

| mihaienache a răspuns:

In mod normal ar trebui sa fie la secretariatul facultatii!

| mihaienache a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa-l fi depus la secretariatul facultatii in primul an!

| 16.laura.16 a răspuns:

Mergi la fostul tau liceu si cere o noua diploma!
Succes! Va fi bine!

| coconut_2092 a răspuns:

Pai diploma de bac nu ai depus-o la facultate cand te-ai inscris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la liceul care l-ai absolvit si poate se mai gaseste si acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum scrii, cred ca n-ai avut niciodata o diploma de bac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere de la liceul unde ai invatat o copie legalizata a diplomei de bac!

| SheCanFlyy explică:

Deci sigur diploma e la fac., in originaal?

| pysy_5737 a răspuns:

Pai nu stiu.incearca sa iti faci o copie.nu stiu cu ce te pot ajuta acum. dar poate gasesti o copie. e posibil sa o gasesti.atsfel nu stiu. ok iti doresc mult success si sa il gasesti pentru ca nu stiu cu ce tepot ajuta. ok pusy

| Diana_1482 a răspuns:

Chvglzhfgzvb