| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata si la multi ani! Am nevoie de un sfat: m-am inscris de curand pe DataDiggers si primesc bani completand chestionare iar cand ajuns la 10 euro imi vor fi transferati in contul bancar. Problema este ca am numai cont in lei. Este bine daca mi-am deschis unul nou in euro prin Mobile Banking ca sa imi poata fi transferati banii fara probleme? Su daca ii voi primi in noul meu cont de euro, ii pot transfera cumva in contul meu de lei? Eu nu folosesc euro de obicei, ci doar lei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasand la o parte faptul ca ti ai facut conturi in plus pentru nimic, tu chiar crezi ca o sa vezi banii aia? stii ce insamna bani din sondaje... inseamna sa primesti 2-3 sondaje pe luna si
sa primesti 10$ dupa 50-60 sondaje completate adica in cativa ani

Răspuns utilizator avertizat
| 1Q a răspuns:

In cazul fericit in care iti da banii, ei pot fi transferati si intr-un cont de paypal nu e nevoie sa iti faci conturi bancare degeaba