| H3ll3n a întrebat:

Ce parere aveti de Banca Transilvania? Ce comisioane exista? Din cate am inteles nu se percepe niciun comision, dar e prea ireal. Daca aveti sau ati avut cont la BT va rog sa imi spuneti ce comisioane se percep si ce nu. Mersi!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este asa de greu sa te uiti pe site-ul oficial al bancii si sa afli direct de la sursa? Nu cred ca stie cineva toate comisioanele de la banca. Numai bine!

| H3ll3n explică:

*Ioandelasal: Tu crezi ca nu m-am uitat pe site-ul bancii? Am vazut ca scrie in mare cam despre ce e vorba, dar nu da detalii (pe care le-am aflat de la un functionar al bancii, nu de pe site). Si da... daca are cineva cont bancar crezi ca nu stie despre ce e vorba? Sau il are doar ca sa il tina in portofel? thinking