| EssaOo a întrebat:

Doresc sa inchei o polita de asigurare de viata cu acumulare de capital. Mi-a atras atentia societatea ASTRA, dar in conditiile actuale de piata nu mai stiu in cine sa am incredere. A avut sau are cineva incheiata o polita de viata cu aceasta societate? e de incredere!?
Oare sa imi mai vad banii la finele perioadei pentru care a fost contractata polita?
Despagubeste evenimentele produse (deces, accident etc) fara a face vreun abuz!? multumesc.

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din experienta vorbind, incercati societati cu nume in piata de profil...si anume Generali, AllianzTiriac, Alico, ING, care au conditii foarte bune

| Tamara_6678 a răspuns:

Da. Ma ofer sa-l ajut pentru asigurarea de viata, daca mai este interesat de aceasta si va fi foarte multumit. Sunt agent de asigurari la Aliantz Tiriac si avem oferte foarte bune care l-ar putea interesa. Deci sa ma contacteze pe adresa mea de e-mail : sterchild1960@yahoo.com.Cu stima Tamara I.