| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune asigurari de viata, cu acumulare de capital, pe piata romaneasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AIG

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Avand in vedere faptul ca acum AIG o duce rau la nivel mondial si ca s-a nationalizat si... a scazut valoare actiunilor nu as crede ca ca e la fel de buna cum era pana nu demult. Oricum o idee mai buna nu am nici eu. Poate da cineva alt raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A. E. G.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pensia viagera de la interamerican

| liviudarie a răspuns:

Acum cele mai bune asigurari de viata cu acumulare de capital sunt cele care garanteaza dobanda anuala.

| lili a răspuns:

interamerican