| adeliz a întrebat:

Este cineva consultant Herbalife? Merita? Eu as vrea sa intru in "afacere" mai mult pentru imbunatatirea partii financiare, dar nici nu am foarte mult timp liber, sunt student. V-as fi foarte recunoscator daca as primi niste sfaturi. Vreau sa incep acum, insa in vacanta am mai mult timp liber...si cam cat se castiga la inceput?

2 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Daca nu ai prea mult timp de ce nu incerci altceva?
poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

| Anhmes23 a răspuns:

Buna.Stiu o persoana care voia sa se "angajeze" la herbalife si au pus-o sa faca lucruri care nu voia de exemplu sa minta in legatura cu un produs care era periculos....si cand spun periculos inseamna ca stiu cat de cat ceva ...crede-ma! Un angajat nu este obligat sa execute ordini periculoase! Tu faci ce vrei acum! Sfatul meu este sa-ti găsesti altceva ...sa zicem mai putin "riscant". Baftă!