| Stefi3Unicorn a întrebat:

Am o mica rugaminte pentru voi.! Cum e vacanta si am si timp liber in cursul saptamana(uneori),as vrea sa ma ocup de o "mini afacere". Am vazut multi prieteni care fac asa ceva si si eu as vrea sa fac niste bani de buzunar. Majoritatea picteaza,deseneaza si unii fac bentite handmade doar ca eu nu ma pricem la astea. Niste ideii usoare,simple, rapide si din care pot si castiga ceva banuti! Promit funda! ♥

5 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Fa un blog.

| MadagasHardwell a răspuns:

E prea scurta vacanta pentru a te apuca de ceva si sa faci si bani laughing poti invata de la prietenii tai cum se fac bratari si sa le vinzi, cu toate ca nu stiu cine ar cumpara asa ceva

| Stefi3Unicorn explică (pentru MadagasHardwell):

Nu-i nimic! laughing Dar aici toti fac bratari si as avea nevoie de alte sugestii. Dar mersi. Alte idei ai?! laughing

| DJViper a răspuns:

Daca esti de la dintr-o zona rulara(de la tara) poti sa faci "afacerea" cu niste fructe sau cu un suc de fructe. Poti sa inveti sa faci bratari din elastice.Trebuie sa fie neaparat un loc populat ca lumea sa cumpere.Sa pui un zambet frumos ca sa iti mearga. Poti sa faci trucuri de magie. Orice tine de imaginatie. Sper ca te-am ajutat.Bye :d

| Stefi3Unicorn explică (pentru DJViper):

Pai sunt din oras si eu vreau sa le vand pe internet nu pe strada..Si faza cu bratarile nu merge pentru ca aici toata lumea face asta. Dar mersi. Alte sugestii!? :3