| micata129273g3geuwjw a întrebat:

Buna, eu anul acesta termin scoala profesionala pe meseria de bucatar. Din toamna vreau sa merg la liceu pentru a-mi da examenul de bacalaureat. Eu mi-am dorit dintotdeauna sa-mi deschid o afacere, o cafenea micuta, eleganta. Intrebarea mea e ce studii trebuie sa fac(daca e nevoie) si cati bani investesc in mica afacere? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa faci o afacere nu ai nevoie de vreun studiu anume. Cât despre bani e lunga povestea și ea începe cu locația, cu spatiu samd.