| Doru_Denisa_2000 a întrebat:

Imi puteti spune cam cate milione costa utilitatile de la bloc ( curent,apa, gaz)?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iarna, vara?
Garsoniera, apartament cu 1, 2, 3, 4camere?
Centrala, încălzire centralizata?
Bloc izolat sa nu?
0, 1,2, 3 aparate de Ac?

| Doru_Denisa_2000 explică (pentru suntserios):

Iarna,ampartament cu 3 camere, centrala

| sierra1 a răspuns (pentru Doru_Denisa_2000):

Intre 3 si 500 lei daca nu apar si neprevazute

| sierra1 a răspuns:

Kilowatul vreo cincizeci de bani, metrul cub de apă, cam patru lei, gazul depinde de cine ţi-l furmizează. Depinde de căt consumi. Te referi la cîte persoane?

| Laur195 a răspuns:

Cred ca depinde de zona si oras...Eu stau in Bucuresti, mai exact Militari Residence si platesc pentru aceste utilitati + curentul electric cam 150-180 de lei pe fiecare luna

| denisa3942 a răspuns:

Daca stai in chirie 4 milioane