| Xperia a întrebat:

Imi recomandati provident? Pentru o suma de 1000 de lei cat ar veni rata pe 3 luni?

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Sunt scumpi provident, nu iti recomand asa ceva. Mai bine un card de credit, un imprumut bancar, un C.A.R.

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Intra http://www.provident.ro/ pe site lor si ai calculator pentru suma imprumutata si cat dureaza si cat ii suma care trebuie sa o dai sapt! Succes!

| rrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Prea mult. Pentru 1000 de lei imprumutati ar trebui sa returnezi dupa 10 luni si jumatate suma de 1319 lei. Nu as apela la ei decat daca as fi in mare impas financiar fara alte alternative. Tine cont ca in fiecare saptamana iti va veni cineva la usa si daca nu vei fi in stare sa platesti persoana aceea poate deveni 'agasanta' din moment ce ea lucreaza pentru comision si are tot interesul sa iti ia banii inapoi in numele Provident.

| Comanici_Anmaria_1991 a răspuns:

Vă recomandăm să comparați toate împrumuturile bancare și nebancare în https://www.credit247.ro/ înainte de a vă lua decizia