| alecsalecs a întrebat:

Intrebare Extrem de serioasa si doresc sa mi se raspunda extrem de serios si doar cei care au Cunostinte Bune despre intrebarea mea. Deci.:Vreau sa I au un Credit de la Provident! 2000Ron! Deci vreau sa stiu cit va fi Rata pe saptamana Si suma totala la sfarsit.ok?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu e problema de viata si de moarte, nu fa timpenia asta. De regula la Provident ajungi sa platesti dublul sumei contractate...

| NuCa20 a răspuns:

Sincer nu te sfatuiesc sa faci provident, nu stiu care sunt ratele pe saptamana la suma asta sau suma finala care o sa o ai de platit, cert este ca nu o sa te tina pe tine 56 saptamani cum zice ala, ci o sa iti ceara o groaza de bani pe saptamana, injur de 150-200 lei o sa ajungi sa dai vreo 600-800 lei pe luna, stiu persoane care nu au facut un imprumut cu mult mai mare ca tine si ajung la sumele astea de plata cateva luni, s-ar putea sa dai de doua ori banii inapoi...

| inferno69 a răspuns:

49,13 lei pe saptamana(56 de saptamani) si Valoarea totală de plată este de 2.751, 27 lei

| alecsalecs explică (pentru inferno69):

Ai intrat pe site de acolo ai datele astea sincer?