| anonim_4396 a întrebat:

În ce as putea investi 1000 de euro? (va rog, vreau doar răspunsuri serioase)

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Bitcoin, Elrond Gold, Stellar, KSM, Polka Dot etc.

#Crypto

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În primul rînd ai banii ăstia? Sau doar te plictisesti si nu ai ce face i intrebi prostii, ca daca ai avea 1000 de euro in primul rind nu sunt ai tai ar avea parintii tai si ei nu ti ar da tie i ar cheltuii ei. Daca ai pana in 18 ani nu poti face nici o afacere, iar cu 1000 de euro nu faci nimic sunt prea putini, mai pune peste ei 40.000 euro si atunci gasesti in ce sa i investesti.

| Frank51 a răspuns:

Cont de economii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În sâni.

| Goddessss a răspuns:

Afacere cu lavanda

| raMLesS a răspuns (pentru Goddessss):

Sau la pacanele, daca are noroc ii dubleaza laughing

| Whitesnake99 a răspuns:

Actiuni.

| Whitesnake99 a răspuns:

Cumpara repede Tesla ca a cazut azi de pamant bine de tot

| StefanE2019 a răspuns:

Bitcoin, Ethereum

| Mavy a răspuns:

In cursuri online