| paul9923 a întrebat:

Buna in ce as putea investi max 400 lei ca sa scot un profit? Fundaa sad

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pariuri sportive, cu mare grija. happy

| DanDannn a răspuns:

Sculpteaza in cartofi.

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee de afacere pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

| Fast92 a răspuns:

Cauta si tu persoane care sunt in foame de bani si cumpara de la ei lucruri foarte ieftine, apoi le dai mult mai scump. Eu asa fac, de ex am cumparat de la un prieten un telefon mobil cu 1000 de ron si l-am vandut pe net cu 1500 ron.Bafta!

| JBP a răspuns:

Eu it recomand un program iti dau ei 10 $ ca sa vezi cum e eu il folosesc de ceva timp si e destul de bine in plus acum e au un site nou mult ma iprofesional http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......npaid.html citeste mai multe aici sau poti sa investesti banii in Uinvest e o afacere de succes http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......-2012.html Multa bafta.

| AndreiKaze a răspuns:

Iti pot recomanda sa incepi o afacere intr-un sistem MLM. Eu lucrez in asa ceva si am investit 125 lei, bani pe care i-am scos in prima zi.
Daca doresti mai multe detalii imi poti da un mesaj.