| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, in viitor m-am gândit sa îmi deschid propriul magazin de haine sh, as vrea sa pun doar haine de firma și care sa fie intr-o condiție buna, problema este ca nu prea stiu de unde sa le cumpăr, se ocupa ceva firme cu asta? Pot sa le aduc din stăinătate?

2 răspunsuri:
| Alive99 a răspuns:

Salut.Matusa mea detine 2 magazine Sh.
Din ce stiu, ea cumpara de pe OLX, Publi24, magazine online care dau haine angro.
Se cumpara la Balot dau Kg, gasesti pe internet, scrii "Haine Sh de vanzare" si google te trimite unde trebuie.
Succes ^^
Apropo, nu este o idee rea.

| Alinailies a răspuns:

Pai ideal ar fi sa le aduci din strainatate, sunt site - uri dar tot trebuie sa mergi acolo sa vezi despre ce e vorba, sa discuti despre pret etc.