| Fabiano21 a întrebat:

Buna, joi am băgat 60 de lei pe card (BT) si ziua următoare vad ca am aceeasi tranzacție de 2 ori doar ca pe minus cu cei 60 de lei, am sunat la call center si au zis ca o sa anuleze tranzactia si m-am uitat in NeoBT ca am -60 nota contabila de stornare pe data de 26, ziua cand am sunat la ei. Asta înseamnă că o sa imi vina înapoi?

1 răspuns:
| Nemeessis a răspuns:

Normal da, trebuie sa iti restituie suma respectiva, in cazul in care in urmatoarele zile nu observi nici o schimbare revino cu apel la call center sau mergi intr-o sucursala si verifica care este problema si unde iti este suma.