| Vegetariana a întrebat:

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu un plan de afaceri? va rog frumosbatting eyelashes

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de afacere! Ce se caută pe piață, ce noutate ai, preț/calitate, contracte, etc.
Pa, pa.

| Vegetariana explică (pentru Legiuitoarea):

E pentru tema mea la ed. antreprenoriala. N-am idee ce sa-i fac, m-am blocat in unele parti... Help please! puppy dog eyes

| nicoleta01 a răspuns:

Te pot ajuta chiar sa iti faci o afacere, din care vei avea promit si cosmetice bonus(preferatele noastre=fetele:X). de exemplu daca faci o comanda de 50 de lei din start 20 lei sunt ai tai. daca esti interesata astept mesaj:*

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Numele meu este Flaviu, iar de curand am infiintat un site web: http://www.mistereleascunse.com/
Am planuri mari cu el,dar nu am timpul necesar...
Caut colaboratori care sa lucreze si din pasiune alaturi de mine.
Am nevoie de ajutor in cautarea subiectelor,scrierea articolelor,promovarea site-ului,minime cunostinte web-design si html, si nu in ultimul rand, bunavointa...
Munca nu este grea, doar cateva minute pe zi
Primii doi candidati, devin parteneri directi si vor beneficia in egala masura de profitul pe care o sa-l aduca site-ul.