| imihaistoian a întrebat:

Cine te poate ajuta in elaborarea eficienta a unui plan de afaceri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt firme sau persoane fizice care se ocupa cu asta, cauta pe internet. Numai bine!

1 răspuns:
| Lidiadas a răspuns:

Gasesti pe internet site-uri care ofera informatii si sfaturi care sa te ajute sa-ti scrii singur planul de afacere, cum este www.plandeafacere.ro.
Daca nu te descurci, poti trimite pe unul din site-urile astea mail si ei te vor ghida catre o firma de consultanta sau il fac chiar ei, nu stiu cum functioneaza fiecare.