| anonim_4396 a întrebat:

Buna,mâine voi merge la un magazin alimentar unde vreau să mă angajez ca vânzătoare dar îmi este putin teama. Nu stiu magazinul, nu stiu daca ma voi descurca, trebuie sa lucrezi cu banii, sa faci inventar si ai contact cu mulți oameni si mie nu prea îmi place asta, dar nu am gasit altceva și am căutat mult. Nu știu ce sa fac, am nevoie maxim de un loc de muncă.

2 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

La un magazin alimentar vei fi angajată ca lucrător comercial.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa incerci!
Nu ai de pierdut nimic, dar poti castiga experienta si un loc de munca!
Ca aptitudini ar trebui sa te concentrezi pe atentie sa nu te incurci cu baniii cand dai rest clientilor si amabilitatii!
Mult succes!