| ioana2003 a întrebat:

Am gasit un loc de munca la un magazin cu bijuterii de argint, iar anutul suna astfel "angajez vanzatoare cu declaratie de garantie". Ce vrea sa insemne aceasta declaratie sau la ce se refera?

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Adica daca iesi cu lipsa in gestiune si nu poti acoperi gaura in timp de "...", iti ia casa.Dar pentru asta trebuie un act care se numeste "declaratie de garantie".Nu se practica doar la bijuterii, stai linistita

1 răspuns:
| AlinaAlina001 a răspuns:

Daca dispare ceva raspunzi, gen.