| Camiiimm a întrebat:

Merita sa deschizi acum un salon[make-up, hair-styling, manichiura]?

4 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

.merita sa deschizi oricand, pitipoance sunt multe si in continuua crestere laughing

| Camiiimm explică (pentru WeaponGirl):

Da, ai dreptate. Sunt multe pitipoance, numai ca in ultima vreme am vazut multe saloane noi aparute. Aia e problema ca nu stiu daca ar merge, daca ar fi cliente, deoarece, de obicei unde mergi si iti place acolo continui sa mergi si in continuare.

| WeaponGirl a răspuns (pentru Camiiimm):

Mmmmm nu neaparat,daca vii cu oferte si lucruri noi, eu zic ca o sa fie bine, o sa poti sa-ti atragi clientele tale permanentewinking
stiu ca sunt multe saloane dar dupa cum am spus: si cererea este pe masura big grin

| WeaponGirl a răspuns (pentru Camiiimm):

Bineinteles...depinde si locul/zona unde vrei sa il deschizi,de preferat ar fi intr-o zona (de oras, de ce-o fii) cu concurenta redusa, ca este inutil sa deschizi in centru de exemplu unde sunt deja 4-5 saloane, stii cum zic?winking
tu la ce te-ai gandit mai exact?