| wolfves a întrebat:

Mi-a expirat cardul visa de la bcr si mi-au trimis ei altul nou prin posta. Nu stiu pinul si nu il pot afla momentan (am trimis mesaj cum trebuie, dar imi spune ca numarul meu nu e inregistrat la ei, nu stiu de ce). Oricum momentan nu am nevoie de pin, dar vreau sa cumpar ceva pe un joc si nu a mers. E din cauza ca nu stiu pinul (deci cardul nu a fost folosit pana acum) sau poate din cauza jocului?

Răspuns Câştigător
| Roberrt21 a răspuns:

Du-te cu cardul la un Atm si activează-l. O zi bună!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu cardul la un atm si îi pui tu pin nou.

| RAY a răspuns:

Undeva e ceva de ras acolo razi si e pinul, langa card, fii atenta la ce scrie in hartia asta, pinul se schimba cand primesti alt card

| sierra1 a răspuns:

Cardul tău se pare că nu e activat! rezolvă asta mai intâi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mi-a expirat cardul visa de la bcr si mi-au trimis ei altul nou prin posta.
În acelaș plic era și pinul.

| Frank51 a răspuns:

Cardul trebuie activat, du-te la banca ca sa faci o actualizare de date.

| DeyCj a răspuns:

E din cauza că trebuie activat cardul.Problema o poți rezolva Luni la orice sucursală BCR.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste ce scrie pe foaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai dezlipit cardul trebuia sa existe un pin.
Apoi trebuia sa mergi să-l activezi. Sper ca n-ai aruncat coala aceea.
))

| Irinelp a răspuns:

Normal odată cu cardul ți-au trimis și o hârtie cu pinul sau poate pinul este tot cel dinainte, încearcă la bancomat și pune pinul vechi să vezi dacă merge.