| DianaNicoleta150 a întrebat:

Nu am platit factura la avon de 5 luni este de 5mil imi afecteaza daca vreau sa fac un imprumut la banca? Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura.Banca este interesata de venitul tau si numai daca ai inprumuturi la alte banci, te poate afecta. Avon nu este o banca.

| larissuka a răspuns:

NU, nu cred! laughing colega mea e in aceeasi situatie si nu o afecteaza in nimic! happy

| DianaNicoleta150 explică (pentru larissuka):

Ok mersi, ca am citit pe aici ca vine politia si din astea asa