| Paulicass a întrebat:

Salut poti face un imprumut la banca daca nu ai platit abonamentele de telefonie gen cosmote Orange de cateva luni?

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Dupa ce ca esti dator vandut, vrei sa fii dator vandut si la banca?
Esti tare laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

E posibil sa te ferifice la firme de recuperare de creante daca s a ajuns pana acolo

| donnie112 a răspuns:

Asta conteaza numai de banca, daca iti aproba sau nu, adica daca esti in baza de datea ca rauplatnic nu vei mai putea face un imprumut, rata etc...

| madalinbb19 a răspuns:

DA

| BogdanDeva a răspuns:

Da, cu conditia sa nu se raporteze catre baza de "rau platnici". Mai multe informatii le obtii la banca unde vrei sa iei creditul. Acolo vor verifica si vor vedea daca esti sau nu prezent in lista neagra. happy

| cristina8778 a răspuns:

Sunt un creditor privat, acord împrumuturi pentru companii și persoane fizice, la o rata scăzută și la prețuri accesibile, interes 2%..Contactati-ne pentru urmărirea up de prelucrare a împrumutului și de transfer în termen de 48 de ore;
EMAIL CHIAR ACUM LA: barryhonestloancompany0147@gmail.com

| Gincota_Elena_1963 a răspuns:

Nu,Pentru a lua un imprumut trebuie sa nu ai datorii.