| Chibi a întrebat:

Buna,nu stiti cumva unde as putea vinde o camera video, e in stare foarte buna, daca stiti un loc sau pe cineva care se ocupa de asa ceva, preferabil din arad sau Timisoara.

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai du te la un targ cu ea..sau o casa de amanet! Cat vrei pe ea?

| Chibi explică (pentru VadTot):

Este casa de amanet pentru asa ceva?

| VadTot a răspuns (pentru Chibi):

Normal unde se primesc electronicenu sunt din Timisoara si nici din Arad dar banuiesc ca fiind doua orase destul de mari sunt sigur ca macar in Timisoara gasesti.o casa de amanet. unde se primesc si camere video.dar nu vei lua banii pe care tu ti ai dorii..asa ca mai bine intr un targ...sau da un anunt pe net..De okazii ai auzit sunt sigur.Okazii.ro iti recomand! tot nu mi ai spus cat ai vrea pe ea?

| Madalina101 a răspuns:

Pune o pe okazii.ro. fa ti cont acolo