| gratie a întrebat:

Buna!
Plec cu parintii in Argentina peste 1 luna si voi face un an scolar acolo numai ca eu nu stiu spaniola ...stiti vreo metoda prin care pot invata spaniola in 1 luna - 2 luni maxim
Mentionez ca stiu urmatoarele limbi( in caz ca ma ajuta cu ceva imi puteti spune):Engleza, Franceza, Italiana, Germana, Rusa(bunica mea e rusoaica), Portugheza(am trait 2 ani in Brazilia), Turca (dar ma mai incurc la unele cuvinte), Romana(pe asta o stiu perfect

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Poti sa te uiti la filme in spaniola sau lectii audio care le iei de pe net. happy

| gratie explică (pentru AOLEVRIC):

Imi poti da niste site-uri cu materiale audio

| gratie explică (pentru AOLEVRIC):

Vreau raspunsuri de la cei care au o poveste similara(adica cei care au invatat foarte repede spaniola de pe internet). as dori si niste site-uri de pe care sa invat

| AOLEVRIC a răspuns (pentru gratie):

Eu am incercat sa invat Germana prin lectii audio [ bunica mea e din Germania ] si chiar a ajutat. Treaba ta ce faci, uita-te pe site-urile alea.

| gratie explică (pentru AOLEVRIC):

OK Thanks!

| Kvelertak a răspuns:

Cursuri intense happy.