| pitikaaa a întrebat:

Pot depune bani intr-un cont daca nu am buletin? Imi este buletinul la schimbat si nu am nici copie. Trebuie sa depun neaparat o suma intr-un cont BRD. Am cont deschis la BRD, insa este pe numele tatalui meu. As putea depune fara buletin, daca le dau datele de identificare? Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Roaga agentul de paza de la BRD sa-ti depuna banii daca n-ai un prieten bun sa te ajute. Daca cea de la casa te cunoste poate face o exceptie. Eu stau intr-un oras mic si ne cunostem si se mai intampla.

| Fatamuntilor a răspuns:

Trebuie completate datele pe actul de identitate!

Daca e vorba doar de depunere poti ruga o ruda sa faca operatiunea bancara in locul tau.Ii dai banutii si gata!