| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pot depune niste bani la banca cu permisul de conducere?
Buletinul meu este la poliție deoarece mi-am schimbat domiciliul, iese de-abia pe 27 mai si trebuie sa depun bani cuiva.
Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da daca contul este pe numele tau si te cunosc cele de la ghiseu. Daca este vorba de contul altcuiva si vrei sa apara neaparat numele tau n-ai ce face. Ar trebui sa mergi la serviciul evidenta populatiei sa-ti dea un act provizoriu.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Permisul nu este considerat un document prin care te poti legitima

Răspuns utilizator avertizat