| grasullumi a întrebat:

Bună,pot sa ma angajez la KFC de la 15 ani? (Am acordul parinților)
Vreau un raspuns concret!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legal poti sa te angajezi, avand acordul parintilor, depinde si daca te angajeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stim noi concret ce angajari fac aia la kfc?
Ia o pe mami de manuta si mergi la ei sau unde au ei birouri vezi daca au posturi daca te pot angaja daca vor sa te angajeze etc
Noi aici spunem da poti cu acordul parintilor si ei acolo zic fugi copile
Nu fi aerian ca faci vise aiurea mergi acolo sa afli exact

| InOrOut a răspuns:

Pentru angajare trebuie 18 ani, eu asa stiu.

| grasullumi explică (pentru InOrOut):

Esti informat PROST!

| ACTH a răspuns (pentru grasullumi):

Ai pus o intrebare, cineva ti-a raspuns, iar tu ii spui ca e informat prost.
Daca tu esti informat foarte bine, pentru ce mai pui intrebari pe site-uri?