| hey97 a întrebat:

Buna puteti sa imi spuneti daca ma pot angaja pe timpul verii sa castig bani (am doar 15 ani)? Daca da unde?

Răspuns Câştigător
| Avon005 a răspuns:

Te pot inscrie eu ca reprezentant avon
bianca. avon005 este idul meu

| hey97 explică (pentru Avon005):

Al meu este taniuca_stefy97 sa imi spui daca ai primit cererea

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm..ai doar 15 ani

Fa-ti un chiosc cu limonada

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Angajeaza-te ca babysiter la cineva cunoscut.

| zdz a răspuns:

Buna... deci la 15 ani nu cred ca tu ar trebui sa muncesti fara suparare dar minor oricum daca vrei atat de mult sa castigi niste banuti du-te la cineva in particular si ajutal care sa te plateasca la zi. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundabig grin?

| celebrulanonim1 a răspuns:

Nu poti sa te angajezi daca nu ai 16 ani (asa zice legea) cu forme legale.