| Usefulaid a întrebat:

Se apropie majoratul meu si nu am nici cea mai vaga idee unde sa il fac.happy Ajutati-ma va rog cu niste sfaturi, unde as putea sa il fac, de preferabil un local mai luxos si mai fitos.dar sa aiba si un pret convenabil.happy Daca stiti, va rog sa imi spuneti daca aveti idee cat m-ar duce cu totul, cu mancare, bautura, dj plus inchirierea localului. Multumesc mult! Dau fundita

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Am eu un amic cu un restaurant, de fapt chiar doi happy
Unu are un restaurant in Ghencea si unu langa Parcul Carol, Piata Libertatii.

| Usefulaid explică:

Bogdan, cine este invidios?