| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi organizez singura nunta, de la tinutele pentru noi doi, la meniu, la inchirierea localului si decor, etc. Unde as putea gasi sfaturi pentru a ma asigura ca totul merge struna?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu neglija nici sfaturile celor mai buni prieteni care au trecut recent printr-o astfel de situatie. Fericire! Mira

| borsec a răspuns:

Sunt o multime de site-uri cu sfaturi despre nunta de ex. miresici.ro

| claudya a răspuns:

Cauta pe google despre targul de nunti, si alte site-uri asemanatoare, casa de piatra!

| alexam a răspuns:

Noi ne-am organizat singuri nunta, dar nu am avut una mare si cu pretentii... Sfaturi si idei poti gasi pe net, in reviste, dar experienta e tot experienta. Parerea mea este sa faci lista cu principalele aspecte, sau capitole, cum vrei sa le numesti, si apoi notezi amanuntele la fiecare... Ca sa iti iasa o nunta frumoasa nu e nevoie de luni de zile sau 1 an, noi am organizat cu totul in 2 saptamani, caci asa a fost sa fie, mai pe fuga pregatirile. E mai bine ca nu te cuprind emotiile, si noi nu am uitat nimic de pe lista! big grin Nici macar invitatii n-au fost uitati! laughing Spor si apoi casa de piatra!

| 1985 a răspuns:

Cauta pe net si o sa gasesti mai multe site-uri care iti pot da idei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si noi ne organizam singuri nunta.Am tinut cont de sfaturile prietenilor nostri, am facut liste cu tot ce ne trebuie si am cam rezolvat in mare totul...Mai avem de cumparat tinutele. Daca vrei, trimite-mi un mesaj si ne putem consulta cu pregatirile.Casa de piatra!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net, apropo bine faci, ce rost are sa platesti pe cineva pentru astawinking