| AlexaIlariona a întrebat:

Buna seara, am retras niște bani din contul paysafe pe cardul meu revolut și au trecut cam 5 zile de când am transferat și nu au intrat. Știe cineva oare de ce? A mai pățit cineva? Va rog, ajutați ma

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica-ti contul Paysafe, daca au plecat banii si contul destinatie a fost dat corect!

Fiind intermediare si 2 zile nelucratoare, este posibil sa mai dureze inca 2-3 zile transferul interbancar international.

1 răspuns:
| blackann a răspuns:

Ai mai intrebat o data. Verifica detaliile in Paysafe. Poate ai trimis in alta parte.
De pe Binance dura maxim 3 zile. 5 e cam mult.