| Ficamaria a întrebat:

Bună, am și eu o problema, ieri mi-a transferat mătușa mea niște bani din contul ei revolut în contul meu revolut și de ieri pana azi tot nu au întrat, oare știe cineva de ce? Ieri am zis poate de ce a fost duminica dar azi de ce nu întra

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

De vineri după amiază până marți (mâine) nu se fac nici un fel de transferuri bancare pentru că sunt zile libere nebancare.
Banii îți vor intra în cont mâine.

| ZyRRe a răspuns:

Banii pe revolut ar trebui sa intre instant. Verifica plata matusii tale, poate a facut ceva gresit.