| Densia03 a întrebat:

Bună seara, am și eu o întrebare, după cât timp te găsește ca angajator în baza de date și îti poate pune poprire pe salariu? Am provident de 5 ani sad și de curând m-am angajat

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Angajatorii nu te cauta in datoriile personale. Fiscul sau firma care te-a imprumutat cu banii te executa silit, aia pun proptire pe contul bancar cand nu platesti datoria sau ai restante neplatite

| sierra1 a răspuns:

Să ințelegem că ești datornic?

| Densia03 explică (pentru sierra1):

Exact

| sierra1 a răspuns (pentru Densia03):

Nașpa, de preferat să plătești tu din proprie inițiativă. Că de scăpat tot nu scapi

| Densia03 explică (pentru sierra1):

Pai de acum 5 ani cred ca sunt în executare silita ce pot sa mai fac...