| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara! Care ar fi domeniile de investit intr-o afacere in 2016 si pentru ce proiecte se dau Fonduri Europene?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti sa faci afaceri daca stii bine ce faci, sunt destui care fac afaceri si pe urma raman datori vanduti.

| Oana92 a răspuns:

Atata timp cat oferi fie un serviciu/produs foarte ieftin, fie unul de foarte buna calitate si ai si o promovare buna poti sa investesti in orice.

Nu stiu daca se mai dau fonduri europene, dar daca ai sub 30 de ani exista multe programe ce ofera ajutor tinerilor antreprenori.

Bafta!

| doctorandus a răspuns (pentru Oana92):

Daca era simplu, o facea toata lumea.