| ManolacheLaura a întrebat:

Bună seara! Credeți că se merită să fac împrumut bancar cu sume măricele pentru afacerea mea? La ce bancă s-ar merita sa fac împrumutul? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banca Transilvania are credite bune pentru afaceri. Si sa stii ca nu se zice "s-ar merita" ci doar "ar merita" si nici "Se merita" ci doar "merita".

| ManolacheLaura explică (pentru Salontanul):

Mersi de răspuns, și scuze, cred ca mi-a scăpat.

| Salontanul a răspuns (pentru ManolacheLaura):

Multumesc si eu pentru apreciere!

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

La nici o bancă nu se merită să faci împrumut. Încearcă la Banca Transilvania. Baftă